Hit enter after type your search item
Adorable Touch – Sevimli Dokunuş

En Yeni Tarifler ve Kendin Yap Projeleri

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Adotoc.com web sitesi hobi meraklıları için kurulmuş bir web portalıdır. Sitemizde tarif ve tanıtımlar yapabilir ve de kendi yaptığınız el işi ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Bize ürün tanıtımı ve resimlerini göndermek için sitemize ücretsiz bir şekilde kolayca üye olarak ya da iletişim kanallarımızı kullanarak iletebilirsiniz. Web sitemiz bildir ve kaldırt politikasını benimsemektedir. Şikayetiniz olan sayfaları ve ürünleri bize iletişim kanallarımızdan bildirebilirsiniz.

Web sitemiz ve sahibi sizlere ürünlerinizi satma ya da alma garantisi sunmaz. Bu sitede tanıtım, paylaşım ve güzel vakit geçirmek esas alınmıştır. Kendi hobi el işi ürünlerinizi tanıtabilir ve eğer isterseniz satış yapmış olduğunuz sosyal medya hesaplarınızı da belirterek ürünlerinize müşteri bulabilirsiniz.

Adotoc.com web sitesinde yapılan tarif, tanıtım ve sergilemeleri ziyaretçiler kendileri oluşturup bize ulaştırabildiğinden dolayı bu paylaşımlarının ve de yorumlarının doğruluğu ya da yanlışlığından kendileri sorumludurlar. Adotoc.com ve sahibi yasal uyarı ve gizlilik politikası sayfalarında ziyaretçilerini bilgilendirmiştir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar